یک پیروزی برای مردم ایران و برای جنبش دادخواهی

امروز چهارم فوریه 2021 ، در آنتورپن court of First Instance : rechtsbank van de eerste aanleg روزی تاریخی در سپهر سیاسی وطن را شاهد بودیم . افتخار حضور در دادگاه را در کنار شما داشتم. دادگاه کلیه مدارک مستند را بطور خلاصه مرور نمود و حتی دفاعیه های وکلای تک تک متهمین را بیان نموده و در آخر جمع بندی کرده و رای دادگاه را اعلام نمود.
اعلام شد که این یک اقدام تروریستی منجر به قتل ، توسط ، سیستم اطلاعاتی رژیم آخوندی برنامه ریزی شده بوده است. که توسط شخصی یا سیستمی تحت نام، نگار در ایران و در اتریش توسط ، تروریستی در لباس دیپلمات، به نام اسدلله اسدی موسوم به دانیل، هدایت می شده است. طبق ماده 38 قانون برخورداری از مصونیت دولتی برای دیپلماتها ، این قانون مشمول جرایمی تروریستی منجر به قتل نمی باشد. دلایل ذیل از موارد قطعی توجیه رای دادگاه می باشند:
ارسال مبالغ مالی هنگفت به حساب مزدوران سعدونی ، نسیمه نعامی و مهرداد عارفانی مستند می باشد. انالیز مکالمات دیجیتال و اینکه بمب دست ساز TATP در ایران تهیه و تست شده و توسط اسدی در کیف دیپلماتی و با هواپیمای تجاری به اتریش منتقل شده قطعی می باشد. سعدونی و نعامی آنرا از لوگزامبورگ گرفته و از بلژیک به فرانسه می بر ده اند. بمب دارای چاشنی الکترونیکی بوده و قرار بوده با کنترل از راه دور در بین جمعیت منفجر گردد. عارفانی در منزل اش ، مک بوک پیشرفته ، یو اس پی با قدرت ضبط و عینک مجهز به دوربین فیلمبرداری داشته و علی رغم اینکه حقوق سوسیال داشته ، مبالغ هنگفتی در حسابهای بانکی مختلف داشته است و تلفن همراهی که فقط یک سیم کارت داشته که شماره اسدی، تنها شماره ، ذخیره شده در آن بوده است.
حکم صادر شده :
• اسدی 20 سال حبس
• عارفانی 17 سال حبس ، لغو ناسیونالیته و پرداخت جریمه نقدی
• نسیمه نعامی 18 سال حبس، لغو ناسیو نالیته و پرداخت جریمه نقدی
• امیر سعدونی 15 سال حبس ، لغو ناسیونالیته و پرداخت جریمه نقدی