اطلاعیه سایت و کانال عقابهای طلایی زاگرس ­( وگروه تلگرامی پریسکه )

 


زنده آنانند که پیکار می کنند ،آنان که جان و تن شان ازعزمی راسخ آکنده است

( ویکتور هوگو )

در گویش لری اخگر یا جرقه (آتش در دل تاریکی) را پریسکه می نامند .

(منبع واژه نامه آزاد )

رفقا، یاران ، دوستان و مبارزان آگاه و جوانان همیشه در صحنه

 آقای صمد طولابی از چه چیزی واهمه و هراس دارد، افکار خرده بورژوازی و عدم توفیق در کار سیاسی و بی ارتباطی با مردم یا بهتر بگویم خلق قهرمان ایشان را بر آن داشت که ردیه نویسی را دنبال کند با این هدف که شاید در فضای مجازی مخاطبانی برای وبلاگ متروکه خویش پیدا کند. در شرایطی که همه اقشار عزیز میهن اسیرمان  بپا خاسته اند و ما اکنون در یک وضعیت انقلابی بسر می بریم و می بایست متحدانه برمبنای شناخت بر خصم حاکم شورش کنیم ، بر ماست با افزایش توان مان صدای در گلو خفته و انعکاس اعتراضات  آنان در نبرد با هیولای سرمایه داری ولایت فقیه و ایادی اش در داخل و خارج کشور با شیم .

 پس بنابر این در راستای نبردی آشتی ناپذیر با رژیم سرمایه داری اسلامی اینجانب محمد کاشفی به موازات سایت  ،کانال و فیسبوک عقابهای طلایی زاگرس در توسعه اهداف کاریمان گروه تلگرامی پریسکه  را با لوگوئی که نشان دهنده ارتباط مستقیم با سایت ، کانال و گروه می باشد  را بنیان گذاشتم و بدین گونه با کمک رسانی هموطنان عزیز و خصوصا مردم شریف زادگاه ام در لرستان توانستیم با جلب اعتماد و ارتباط با سایر مبارزان و جوانان و توده های زحمتکش در مدت کمتر از یک ماه حدوداً بیشتر از ۶۰۰ عضو  در گروه تلگرامی پریسکه داشته باشیم .

اما اخیراً آقای صمد طولابی با اطلاعیه ای در فیس‌بوک و سایر فضاهای مجازی اقدام به نشر اکاذیبی مبنی بر هجمه ، تهمت و خیال پردازی برای مطرح شدن  خودشان و بیلان ضعیف کاری منتشر کرده اند پس بنا بر این برای روشن شدن اذهان عمومی و ابهام زدائی از برخی تهمت ها  و مطالب طرح شده ایشان راپاسخ و توصیح می دهم :

1- همانطور که در این اطلاعیه آمده است در لوگوی ما ، وسط ستاره سرخ آرم عقاب های طلایی زاگرس گذارده شده و این به معنای آن می باشد که گروه، سایت و کانال با هم در آمیخته و در یک میسر مشترک فکری قرار گرفته است که این مسیر حکایت از تئوریک و پراتیک  اینجانب (فعال مارکسیست لنینیست) دارد .

 2- واژه پریسکه برگرفته از گویش خلق لر و زادگاه اینجانب در لرستان است . که از علاقه و عشقمان به خلق محروم نشأت می گیرد. ضمنا واژه پریسکه بصورت عام و خاص در همه نواحی لرستانات تلفظ و مورد استفاده قرار می گیرد .

 ۳- با یک سرچ مختصر در جستجو گر گوگل دهها سایت ، وبلاگ ،نشریه ادبی و علمی ،رادیو ،کانال تلگرامی ،اینستا گرام و فیسبوک  . . .  وحتی کارگاهها و کارخانه جات تجاری را با نام پریسکه را خواهید یافت . اما سوال اینجاست  که چرا گروه تلگرامی ما این رفقای به اصطلاح رادیکال را برآشفته کرده است در صورتیکه هیچ وجه اشتراکی محتوایی و طریقتی بین ما و  وبلاگ وکانال آقای صمد طولابی وجود ندارد . و همانطور که در سطور بالا توضیح داده شده است ، افراد و نحله های فکری گوناگون از این واژه استفاده و بهره برداری سیاسی ،اقتصادی ، فرهنگی و تجاری نموده اند چونکه واژه ها مالک و وارث خصوصی ندارند .

۴- بله ،خانم ها و آقایان  ارجمند و گرامی من و ما ادامه دهندگان همیشه در صحنه راه فدایی هستیم ، پس بنابر این هراسان نشوید، جنبش فدایی فراز و نشیب بسیار پیموده و قائم به اشخاص و محفل های خصوصی نیست  و ضمنا با احترام  و پاسداشت به رفیق شهید محمدحسن طولابی که به عنوان یکی از اعضای گروه موسس نشریه پریسکه در راه سوسیالیسم و مطالبات خلق محروم لرستان تا آخرین نفس  فعالیت و پایمردی نمود . اما طرح این درخواست و مسئله از سوی آقای صمد طولابی ( فرزند عزیز رفیق شهیدمان ) بعنوان میراث دار یک واژه محلی و عمومی کاملا غیر منطقی ،غیر عقلانی و غیر دموکراتیک می باشد .

 ۵ آقای صمد طولابی استدعا دارم قیاس مع الفارق نفرمایید . زیرا که کارنامه سیاسی اینجانب از گذشته تا به حال  شفاف و در دسترس همگان می باشد و قیاس اینجانب با خود فروختگانی همچون  فرخ رژیم نگهدار  که شما مرا با آن مترادف و همتراز نموده اید کاملا و دقیقا شامل ضرب المثل ما ایرانیان می باشد که مصداق آب در هاون کوبیدن است . لطفا بجای  ایجاد هجمه ، هتاکی ، تهمت،  خیال پردازی و در نهایت هدف خودتان یعنی تخریب و خدشه دار نمودن  افکارعمومی نسبت به اینجانب ،به  بیلان ضعیف کارهای تان  در وبلاگ شخصصی تان  پریسکه مراجعه  بفرمایید و عدم پیشرفت و خلاء مخاطب را در فعالیتهای خویش جستجو کنید .

۶ –  با ابراز تاسف به آقای صمد طولابی که خو د را  یک نیروی به اصطلاح انقلابی و رادیکال تلقی می نماید اما نه تنها حاضر نیست که از منابع سوسیالیستی ،علمی و فرهنگی که اینجانب در قالب انواع کتابها ،سرودها ،کلیپها ، اخبار روز و غیره در گروه تلگرامی پریسکه در اختیار افکار عمومی و مخاطبان  که در حقیقت همان توده های زحمتکش خلق و خصوصا جوانان جویای راه آزادی و سوسیالیسم می باشند قرار می دهم  حمایت و پشتیبانی نمایند بلکه ایشان بنابر عدم رشد فکری و پذیرش عدم مالکیت خصوصی به عنوان یک مدعی  راه سو سیالیسم و کمونیست با جزم اندیشی ، فرا فکنی و  نتیجتا تفرقه اندازی بین نیروهای پیشتاز و پیشگامان اپوزسیون کمونیستی زمینه اختلاف و عدم وحدت را علیه رژیم سرمایه داری اسلامی فراهم می سازد .

7 به راستی که خودتان درست می فرمایید ،بله ،دشمن شاد کن شده اید ! و به جای آگاهی رسانی و اتحاد میان نیرو های پیشرو و مبارز  و خصوصا باز تاب مطالبات و مشکلات خلق محروم لر ، به خیال پردازی و حاشیه سازی در جهت خواسته های غیر منطقی و غیر دموکراتیک خویش می باشید . ای کاش به جای اینگونه رفتارهای کودکانه و انحصار طلبانه تمرکز را روی سرنگونی هیولای سرمایه داری ولایت فقیه و جمهوری آدمکشان قرار می دادید اما شما با مطرح کردن یکسری هجمه و هتاکی و تهمت های پوشالی ،به دنبال کدام نمد برای کلاه خویش هستید؟!

گروه تلگرامی پریسکه به مدیریت محمد کاشفی                           

 

کانال تلگرامی پریسکه به مدیریت آقای صمد طولابی


ا
ینک در انتها قضاوت  و انصاف را به افکار عمومی ، توده های زحمتکش و شما دوستان رفقا ،یاران و هموطنان

آزادیخواه و برابری طلب واگذار می نمایم، ضمنا به سادگی با مشاهده دو تصویر جداگانه از لوگوی  گروه تلگرامی پریسکه مرتبط با اینجانب و کانال تلگرامی پریسکه با مدیریت آقای صمد طولابی می توان دریافت که هیچگونه ارتباط درونی و بیرونی میان این دو  جریان سیاسی وجود ندارد و فقط یک تشابه اسمی  و همچنین ادعای پوشالی و کذب آقای صمد طولابی مبنی بر مالکیت خصوصی ایشان بر واژه محلی و عمومی پریسکه است .
کانال تلگرامی پریسکه به مدیریت آقای صمد طولابی

کانال تلگرامی پریسکه به مدیریت آقای صمد طولابی

زنده باد سوسیالیسم ،مرگ بر فاشیزم مذهبی حاکم با تمام دسته بندیها و جناح هایش

با احترام به همه دوستان ، رفقا و آقای صمد طولابی / محمد کاشفی